Selecteer een pagina

We hebben uw en jouw hulp hard nodig voor de ludieke startzondag veiling.

Na de dienst van 15 september

organiseren we een ludieke veiling voor de restauratie van de Oude Kerk. We kunnen nog zulke leuke plannen bedenken, ons mega inzetten, maar zonder enthousiast publiek, fanatieke bieders en mooie veilingstukken van talentvolle gemeenteleden kunnen we niets.

Enthousiast publiek

Dat zijn alle gemeenteleden, jong en oud, die zich op de een of andere manier betrokken voelen bij onze gemeente en zin hebben in een bakje koffie/thee/fris met wat lekkers om 11 uur in de Potkaamp

Fanatieke bieders

Dat zijn de mensen die ervoor durven gaan, durfallen en bluffers. De mensen met een perfecte pokerface.

Veilingstukken

Dit kan heel divers zijn. Een paar inspirerende voorbeelden zijn:
– de toezegging om bij iemand de tuin te doen
– een maaltijd verzorgen
– interessante objecten die een nieuwe eigenaar zoeken (geen rommelmarkt spul)
– een zelfgebakken taart o.i.d. – of het aanbod om dit op bestelling te doen
– een kunstzinnige uiting
– gebruik maken van iemands talent (oppassen, vervoer aanbieden, klusje klaren, boodschappen halen)

De eerste veilingstukken zijn inmiddels binnen. Bijzondere, waardevolle en leuke items. We hebben er nu al zin in.

Inleveren

De veilingstukken kunnen naar de Potkaamp gebracht worden op zaterdagmorgen 14 september, tussen 10.00 en 12.00 uur. Bederfelijke waar graag op de dag zelf inbrengen.

Mailadres voor reacties en aanmelding van veilingstukken: ge.anita.meijer@wxs.nl

De veilingorganisatie is in handen van Anita Meijer, Ellen Klasens en Tiny Siertsema