Laden Activiteiten

« Alle Activiteiten

  • Dit evenement is voorbij.

Startzondag Veiling

15 september 2019 om 11:00

We hebben uw en jouw hulp hard nodig voor de ludieke startzondag veiling. Na de dienst van 15 september organiseren we een ludieke veiling voor de restauratie van de Oude Kerk. We kunnen nog zulke leuke plannen bedenken, ons mega inzetten, maar zonder enthousiast publiek, fanatieke bieders en mooie veilingstukken van talentvolle gemeenteleden kunnen we niets. We hebben nodig: enthousiast publiek, dat zijn alle gemeenteleden, jong en oud, die zich op de een of andere manier betrokken voelen bij onze gemeente en zin hebben in een bakje koffie/thee/fris met wat lekkers om 11 uur in de Potkaamp. Fanatieke bieders, dat zijn de mensen die ervoor durven gaan, durfallen en bluffers. De mensen met een perfecte pokerface. Veilingstukken,dit kan heel divers zijn. Een paar inspirerende voorbeelden zijn: – de toezegging om bij iemand de tuin te doen – een maaltijd verzorgen – interessante objecten die een nieuwe eigenaar zoeken (geen rommelmarkt spul) – een zelfgebakken taart o.i.d. – of het aanbod om dit op bestelling te doen – een kunstzinnige uiting – gebruik maken van iemands talent (oppassen, vervoer aanbieden, klusje klaren, boodschappen halen) De eerste veilingstukken zijn inmiddels binnen. Bijzondere, waardevolle en leuke items. We hebben er nu al zin in. Inleveren: De veilingstukken kunnen naar de Potkaamp gebracht worden op zaterdagmorgen 14 september, tussen 10.00 en 12.00 uur. Bederfelijke waar graag op de dag zelf inbrengen. Mailadres voor reacties en aanmelding van veilingstukken: ge.anita.meijer@wxs.nl De veilingorganisatie is in handen van Anita Meijer, Ellen Klasens en Tiny Siertsema

Gegevens

Datum:
15 september 2019
Tijd:
11:00
Categorie:

Locatie

De Potkaamp
Potkampstraat 11
7622 MM  Borne