Actie Kerkbalans 2025

Geef vandaag voor jouw kerk van morgen

Kerk-zijn kost geld. Bijvoorbeeld voor pastoraat, jeugdwerk en het beheer en onderhoud van onze gebouwen. Goed voor u om te weten dat de landelijke afdrachten waarschijnlijk opnieuw worden verhoogd. Per gemeentelid betalen we ruim 50 euro per jaar aan de landelijke PKN.

Alleen samen kunnen we dit waarmaken! Zodat we ook in 2025 een gastvrije plek mogen zijn waar mensen zich gezien en geliefd weten, verbinding vinden en geïnspireerd raken. Met elkaar vormen we een gemeenschap waar mensen altijd welkom zijn. Uw financiële steun is daarbij van onschatbare waarde!

Alle leden van onze kerkgemeenschap ontvangen in de periode van 11 tot 25 januari 2025 informatie over de Aktie Kerkbalans met het verzoek een bijdrage te leveren. Kerkleden die hebben aangegeven deze informatie digitaal te willen ontvangen, krijgen een e-mail met de informatie. Zij kunnen hun bijdrage digitaal invullen. De overige leden ontvangen een enveloppe thuis met daarin de benodigde informatie en een antwoordformulier dat door vrijwilligers (lopers) wordt opgehaald.

Meer informatie is te lezen in de flyer over de Aktie Kerkbalans 2025.

DOWNLOAD FLYER 2025

Wij hopen ook dit jaar weer op een mooie opbrengst.

Kerkenraad en College van Kerkrentmeesters Protestantse Gemeente Borne